50 jaar Lancia Club Nederland

 

Lustrumboek50jaarLCNRond 1 juni, iets later dan de verjaardag van onze club op 27 mei, is het lustrumboek '50 jaar Lancia Club Nederland' uitgekomen en naar de leden van de LCN verstuurd. Er zijn nog enkele exemplaren tegen kostprijs (13 euro incl. verzending in NL) beschikbaar, alleen voor leden. Voor meer informatie neem contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Binnenkort

4-5 nov | Najaarsrit

NajaarsrittOp 4 november is het bijna laatste evenement van het vijftig jarig jubileum jaar en wel de Najaarsrit. Het betreft hier een weekend, waarbij het mogelijk is om ook alleen zaterdag of de zondag deel te nemen.

Lees meer...

11 nov | Onderdelendag

  • onderdelenbeursMeer informatie volgt

LCNTwitter LCNYouTube LCNFaceBook

Legetøj og BørnetøjTurtle