Nieuwjaarsbijeenkomst 2025
- Details
- Gepubliceerd: donderdag 23 januari 2025 17:28
Tekst: Robin Nieboer | Foto's: Hans Schoonbeek
Op zaterdag 18 januari vond weer onze traditionele nieuwjaarsreceptie plaats, ditmaal in hotel Theater Figi in Zeist.
Vooraf werd de film “Vincenzo Lancia and the birth of modern motoring” vertoond, waarbij vele interessante zaken van ons merk over het voetlicht kwamen. De belangstelling voor de film was groot met ongeveer 130 aanwezigen en achteraf hoorden we vele enthousiaste reacties. Het was een hoop geregel met het hotel om de film te vertonen maar met dank aan Fred Biekart is alles prima in orde gekomen. Een extra voorstelling elders lijkt me dan ook op zijn plaats in een kleinere setting met een groot scherm.
De receptie werd geopend met een kort verslag over 2024 en de uitreiking van de Jaarbeker.
De jaarbeker werd dit jaar uitgereikt aan Heidi en Dirk Schulz, die met de Flavia cabriolet en vroeger ook met de gele Hyena bijna als vaste gasten onze bijeenkomsten bijwonen en ons vaak met heerlijk fruit verwennen.
De Martin Poortbeker voor de mooiste van het jaar werd dit jaar toegekend aan Eric Bergamin, eigenaar van een zeldzame en prachtig gele Fulvia Safari.
Peter Kleinveld gaf hierna nog een overzicht van de plannen voor 2025, waarbij de organisatoren een nadere toelichting gaven. Een deel van de aanwezigen bleef nog dineren en eventueel ook slapen, We kijken in ieder geval terug op een geslaagde middag.